a sample image

Karasu nakliyat

Karasu nakliyat ihtiyaçlarınız için firmamız daima her çeşit araçları ile yükünüze göre şekillenen ,geniş hizmet yelpazesi dahilinde sizlerle.

KARASU NAKLİYAT ile iletişim sağlamak istediğiniz her an iletişim hatlarımızdan bizlere ulaşarak ,gerekli bilgileri vermeniz dahilinde sizlere yardımcı olunacaktır.

Uygun ve doğru teklifler almanız için doğru ve eksiksiz bilgiler vermeniz son derce önemlidir.

Evinizin, ofisinizin yada deponuz deki eşyanızı, bizlere fotoğrafını ve videosunu çekerek de Whatsapp üzerinden iletebilirsiniz.

Sadece size özel araçlar ve randevu tarihleri, çok yönlü taşımacılık kabiliyetleri ve daima sağlam kaliteli paketleme ürünleri ile nakliyat.

Karasu nakliyat müşterilerine genel olarak ne gibi hizmetler sunuyor? Başlıca her bölgede uyguladığımız Karasu dahil nakliyat çalışmalarımız için okumaya devam ediniz.

Karasu Evden Eve Nakliyat

Evden eve için taşınan malzemenin dikkatli biçimde sevkiyatının sağlanması, her aşamada kritiktir. Bu sorumluluğun bilincinde olan Karasu Evden Eve Nakliyat.

Karasu’da, özel olarak her ihtiyaca uygun ambalaj malzemeleri kullanır. Kullandığımız ve envanterimizde olan ambalaj malzemeleri şu şekildedir.

  • Kırmızı çift katlı havalı naylon.
  • Streç film.
  • Nakliyat için özel battaniye.
  • İdeal boyutlarda koli
  • Kıyafetler için askılı koli yada sandıklar
  • Kırılacaklar için darbelere ve ezilmelere dayanıklı fıçı

Bildiri; Her Karasu Nakliyat hizmetinde belirtmiş olduğumuz ambalaj malzemeleri (standartlar haricinde) hepsi sunulmaz. Hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin önceden isteklerini belirtmesi gerekmektedir.

Ambalaj malzemeleri araçta yer kaplaması ve maliyeti etkilemesi nedeniyle, verilecek hizmete göre sunulur. Bu nedenle nakliyat öncesi vereceğiniz bilgiler önem teşkil etmektedir.

Nitekim eşyalarınızı kendi imkanlarınızla koruma altına almak isteyebilirsiniz. Hâlihazırda kolileme yapmış olabilir veyahut Evden eve için askılı tekstil taşımacılığına ihtiyaç duymayabilirsiniz.

Karasu Nakliye

Taşınmanın her anında eşyalarınıza zarar gelmemesi için edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri sahaya yansıtıyoruz.

Güvenilir işlemlerimizin yanı sıra sizlere yeterli bilgiler doğrultusunda değişmeyen fiyatlar veriyoruz.

Karasu ve çevresinde bulunan nakliyat araçlarımız sayesinde uzak konumlardan gelen değil, size en yakın araçları yönlendiriyoruz. Hem zamandan kazandırıyor hem de mesafeyle birlikte artacak yakıt masraflarını ortadan kaldırıyoruz.

Her hangi şehir dışından gelecek eşyanız Karasu’ya gidecek ise aynı şekilde o konumdan kamyonlar hizmetinize sunulur.

Karasu

Sakarya ilinin ilçesi olan Karasu çevresinde bulunan her boyutta araçlarımızı adresinize yönlendiriyoruz

Kocaeli , Hendek , Ferizli ve Kaynarca ilçeleri ile yaz kış fark etmeksizin nakliye hizmeti verdiğimiz ilçelerdir.

Turistik yerleri ve deniziyle ön planda olan karasu, beraberinde oldukça fazla nakliyat ihtiyaçları meydana getirmektedir.

Eksiksiz ve yeterli çalışanımız sayesinde arzı karşılamak adına, geçmiş tarihlerden bu yana süre gelen ve değişmeyen çalışma stilimizi özenle sunmaktayız.

Karasu Hakkında

Karasu bölgesinde yeterli miktarda elemanımızın, kamyon veya kamyonetimizin bulunduğunu belirmiştik. Bölgeye en yakın ana şubemiz Çekmeköy’de bulunmaktadır.

Bölgenin güzergah olarak bizler için işlek bir lokasyon da bulunması, yoğun arza hızlı cevap üretebilmemizin önünü açmaktadır.

Türkiye’nin geneline yayılmış çalışma ağımız ile bir çok bölgede şehir içi ve şehirler arası olarak çalışma yeteneği göstermekteyiz.

70 Binlik Nüfusa ev sahipliği yapan Karasu’da, uzun yıllardır çalışmalarımızı gururla, doğru biçimde müşterilerimize sağlıyoruz.

Sakarya bölgesinde Karasu Nakliyat olmak üzere faaliyet gösterdiğimiz diğer bölgeler şu şekildedir.

KaynarcaKocaeliFerizli
SöğütlüAdapazarıHendek
SerdivanArifiyeErenler
AkyazıKarapürçekGeyve
PamukovaTaraklıKarasu