Yeditepe Ünüversitesi Nakliyat

Written by COŞKUN xxlll on Kasım 25th, 2013. Posted in Evden Eve Nakliyat

Fiyat Almak İçin : 0533 141 29 59

                      GSM: 0533 436 44 59

                     TEL  : 0216 574 52 12

Yeditepe Ünüversitesi Nakliyat güvencesi ile sorunsuz bir taşınma garanti ediyoruz…Yeditepe Ünüversitesi NAKLİYAT ,Yeditepe Ünüversitesi NAKLİYAT , Yeditepe Ünüversitesi NAKLİYE ,Yeditepe Ünüversitesi EVDEN EVE NAKLİYAT , Yeditepe Ünüversitesi NAKLİYAT

Yeditepe Ünüversitesi Nakliyat olarak evden eve nakliyat (evden eve taşıma) ofis taşıma, şehir içi taşıma , şehirler arası taşıma ve ev eşyası depolama hizmetleri sunmaktayız.Yeditepe Ünüversitesi NAKLİYAT,Yeditepe Ünüversitesi NAKLİYAT

Nakliyat talebinizi ister e-mail atarak , ister telefonla arayarak , isterseniz de sitemizdeki talep formunu doldurarak bizlere bildirebilirsiniz.

Taşınma sırasında da uzman ekibimiz ve kaliteli taşıma malzemelerimiz ile eşyalarınız ayrı ayrı kolilenir , büyük ev eşyalarınız taşıma sırasında zarar görmemesi için sarılır ve dikkatlice taşıma araçlarımıza yerleştirilir.

Eşyalarınız evinizden çıkarılırken gösterilen özen , yerleştirirkende aynı şekilde olmalıdır. Araçlarımıza yüklediğimiz tüm eşyalarımız aynı şekilde yeni evinize yerleştirilir ve müşterimize teslim edilir.

İstanbul içi , şehir içi , şehir dışı nakliyat servisimiz mevcuttur.

Yeditepe Ünüversitesi Nakliyat

COŞKUN xxlll

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.

Güncel paylaşımlarımız