KAVACIK NAKLİYAT

Written by COŞKUN xxlll on Kasım 29th, 2016. Posted in Evden Eve Nakliyat

Fiyat Almak İçin : 0533 141 29 59

                      GSM: 0533 436 44 59

                     TEL  : 0216 574 52 12

KAVACIK NAKLİYAT güvencesi ile sorunsuz bir taşınmayı kurumsal olarak  yapmaktayız.

KAVACIK NAKLİYAT konusunda, firmamızın deneyim ve hizmet kalitesine gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Amacımız, evinizi taşırken ve yerleştirirken ciddi bir özen ve dikkat göstermek suretiyle, eşyalarınıza zarar gelmesini önlemekle beraber, Evden Eve Nakliyat hizmetleri kapsamında tüm konularda da beklentilerinizi karşılayabilmektir.

Degerli müşterilerimiz KAVACIK NAKLİYAT evden eve,şehirden şehire,zamanında,parça eşya,komple ev taşımacılıgı,ucuz ve çok ekenomik şekilde çalışmaktayız.

Garantili, sigortalı, tacrübeli şöförlerimiz ve elemanlarımızla aralıksız kapalı kasa, açık kasa araçlarımızla  sınırsız  7/24 saat hizmet veriyoruz.

Türkiye’nin her yerine faliyetimiz sınırsızdır.
Uluslararası nakliyat, Türkiye içi ve illeri.  Güçlü kadro ve ortaklarıyla daima hizmetinizdeyiz.

Daima şehirler arası gidişli dönüşlü parça ve komple eşya taşımacılığı yoğun bir şekilde çok uygun fiyatlarla hizmetimiz sınırsızdır.

Nakliyat talebinizi ister e-mail atarak , ister telefonla arayarak , isterseniz de sitemizdeki talep formunu doldurarak bizlere bildirebilirsiniz.

KAVACIK NAKLİYAT

Taşınma sırasında da uzman ekibimiz ve kaliteli taşıma malzemelerimiz ile eşyalarınız ayrı ayrı kolilenir , büyük ev eşyalarınız taşıma sırasında zarar görmemesi için sarılır ve dikkatlice taşıma araçlarımıza yerleştirilir.

Eşyalarınız evinizden çıkarılırken gösterilen özen , yerleştirirkende aynı şekilde olmalıdır. Araçlarımıza yüklediğimiz tüm eşyalarımız aynı şekilde yeni evinize yerleştirilir ve müşterimize teslim edilir.

KAVACIK NAKLİYAT firmaları arasında profesyonelce hizmeti ile Coşkun Nakliyat, size en cazip nakliyat fiyatları ile en kaliteli hizmet vermektedir. Coşkun Nakliyat Ümraniye  semtinde depolama, eşya depolama hizmeti de vermektedir. Ümraniye nakliyat ile İstanbul’un her semtine parça eşyalarınız cazip fiyatlarla taşınmaktadır.

KAVACIK NAKLİYAT, KAVACIK ve çevresinde bulunan tüm ilçelerde Evden Eve Nakliyat hizmetleri vermektedir. Kavacık’dan İstanbul’un tüm semtlerine olduğu gibi KAVACIK-İstanbul, Kavacık’dan Türkiye’nin tüm illerine ve tüm illerden Evden Eve Nakliyat hizmetlerini  bir kurumsal görev bilinci ile yapmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında yaptığımız profesyonel hizmetler; ofis büro nakliyesi, evden eve nakliyat, fuar taşımacılık, kargo parça eşya sevkiyatı, eşya depolama, paketleme ve asansörlü taşımacılık gibi alanlarda nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Saygılarımla Müşteri tamsilcisi Mustafa COŞKUN

COŞKUN xxlll

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.

Güncel paylaşımlarımız